Proč právě Vy potřebujete osobního trenéra?  

Správná technika cviků

Díky mým znalostem certifikovaného osobního trenéra, Vám doporučím speciální cvičení 
na Vaše problémové partie a dám pozor na jejich správné provádění, bude každá Vaše snaha odměněna úbytkem kil nebo zpevněním postavy. Moje rady a doporučení Vám pomohou zlepšit výsledky Vaší námahy a zabrání možnému zranění.

Cvičební plán na míru

Pravidelný pohyb je nejlepší předpoklad pro dlouhodobé udržení zdravého životního stylu. Vytvořím Vám cvičební plán na míru pro každého. 
A to jak pro člověka s nadváhou, který nemůže příliš zatěžovat klouby, aby nedošlo k jeho zranění, ale také pro vrcholové sportovce, aby se jejich sportovní výkon mohl dále zlepšovat. Cvičební plán Vám umožní zatížit pohybový aparát rovnoměrně se zaslouženými dny odpočinku
k načerpání dalších sil.

Motivace

Jste unavení z práce a chcete jen lenošit? Právě pro Vás, pro které je Vaše osobní motivace 
v nedohlednu, se můžete spolehnout na osobního trenéra. Pomohu Vám dát duševní a emoční náboj, stejně jako dobrý psycholog.

Znát vlastní tělo je důležité

Řada lidí v posilovně ani nemá ponětí, co jejich tělo potřebuje. Na základě osobní schůzky 
a konzultace s Vámi Vám doporučím vyzkoušet správný cvičební plán zaměřený správným poměrem na silový trénink, kardio cvičení
nebo nutričně vyváženou stravu, a tím Vám pomohu 
na cestě k dosažení Vašich stanovených cílů.


"Na cestě k úspěchu je mnoho překážek. Proto se snažte, abyste se nestali jednou z nich." - Ralph MarstonVytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .